www.FiatRacingTeam.gr
Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 8 3okar0

Το πρώτο Ελληνικό Forum για κατόχους Fiat όπου ασχολούνται με ερασιτεχνικούς αγώνες αλλά και για κατόχους Fiat στο ελληνικό πρωτάθλημα.

www.FiatRacingTeam.gr

Αν χρειαστείτε βοήθεια παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας.
Tηλέφωνο επικοινωνίας: 6938000361


E-mail - msn: verone2006@msn.com
www.FiatRacingTeam.gr
Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 8 3okar0

Το πρώτο Ελληνικό Forum για κατόχους Fiat όπου ασχολούνται με ερασιτεχνικούς αγώνες αλλά και για κατόχους Fiat στο ελληνικό πρωτάθλημα.

www.FiatRacingTeam.gr

Αν χρειαστείτε βοήθεια παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας.
Tηλέφωνο επικοινωνίας: 6938000361


E-mail - msn: verone2006@msn.com
www.FiatRacingTeam.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

www.FiatRacingTeam.gr

Το πρώτο Ελληνικό Forum για κατόχους Fiat όπου ασχολούνται με ερασιτεχνικούς αγώνες αλλά και για κατόχους Fiat στο ελληνικό πρωτάθλημα.
 
HomeFiatRacingTeamΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΣύνδεσηΕγγραφή
Να φοράς πάντα την ζώνη σου στο αυτοκίνητο και το κράνος σου στο μηχανάκι σώζουν ζωές μην το ξεχνάς!!!

 

 Λίγα λόγια για μένα!

Πήγαινε κάτω 
+62
lanciahf
Y16V
MILIARESIS RACING
ITALIAN-JOB
mikeabarth
AndronikosX
Δημήτριος
delta1098
bravonick
giorgos.p
rouketaspug
YUGOGRALE
sparcopatra
chiqitas
Νίκος
Γιάννης
StiloDriver
silvag
PARHS
ABARTH DNA
GaToMk2
jimis
koulis200sx
asimi1800
quicksilver
MiKe_KaVaLa
redpanther
nikosrozos
xatzis_kiato
NGTECH
GrigioRacer
acgt3
MICKEY ROURKE
SABBOYLHS
Mixalis
viper
xaris13
ΒΛΑΣΗΣ
alexisgsxr
stefun
akisuno
gizmo
grtpuntakias
tasos 2.0 20vt
RAVAGER
xristina racing
soundcrash
canonis
mixalhs
Athanasios
ammoulianiotis
paidaros
face
MaGeLaNoS
pontikas
DontMKsense
elaborus
ThoDoriS
Soul_Giannis
verone
ioannidis
Fiat Racing Team
66 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Fiat Racing Team
Admin
Admin
Fiat Racing Team



Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λίγα λόγια για μένα!   Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 8 EmptyΣαβ 17 Οκτ - 14:46

Καλησπέρα Χρήστο και καλή διαμονή στο Forum πιστεύω ότι είσαι σωστός σε όλους μας από τους αγώνες σου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
YUGOGRALE
0-1 rpm
0-1 rpm




Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λίγα λόγια για μένα!   Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 8 EmptyΠεμ 22 Οκτ - 10:17

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΜΕ ΛΕΝΕ ΑΝΤΩΝΗ ΔΟΥΡΟ (YUGOGRALE) ΤΡΕΧΩ DRAGSTER AΠΟ TO 2000 ΜΕ YUGO ZASTAVA STHN ΑΡΧΗ ΜΕ ΚΙΝΗΤΗΡΑ RITMO 130 TC TO 2001 ME INΤEGRALE 8V KAI ΑΠΟ ΤΟ 2003 ΜΕ INTEGRALE 16V MEXRI KAI TΩΡΑ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ALFA ROMEO 147 1.6 . ΞΕΚΗΝΗΣΑ ΜΕ FIAT 128 1.5 ALQUATTI ΓIA THN ΕΠΟΧΗ ΤΟΥ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ YUGO ME ITAΛΙΚΗ ΚΑΡΔΙΑ ΠΑΝΤΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
verone
Moderator
Moderator
verone



Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λίγα λόγια για μένα!   Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 8 EmptyΠεμ 22 Οκτ - 14:28

Καλός ήρθες λοιπών αν και τα είπαμε το πρωί ελπίζω να μας δόσεις μια γεύση από φωτογραφίες για την δουλειά που έχεις κάνει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
rouketaspug
0-1 rpm
0-1 rpm




Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λίγα λόγια για μένα!   Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 8 EmptyΤετ 28 Οκτ - 14:46

ΚΑλησπερα. ΜΕ λενε Γιαννη και εχω ενα Γκραντε πουντο με 2560.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
verone
Moderator
Moderator
verone



Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λίγα λόγια για μένα!   Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 8 EmptyΤετ 28 Οκτ - 17:02

Καλησπέρα Γιάννη καλός μας βρήκες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giorgos.p
0-1 rpm
0-1 rpm




Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λίγα λόγια για μένα!   Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 8 EmptyΤρι 10 Νοε - 13:40

Καλησπερα και επο εμενα. με λενε Γιωργο και ειμαι απο κερκυρα. στην κατοχη μου εχω εδω και 5 χρονια ενα punto gt του 97 . το αμαξι αγωραστεικε το 2004 και ειταν τοτε 180ps. αργοτερα το εκανα γενικη επσικευη με ολα τα σχετικα και ειχε αποδοσει 289ps στροφαλο. αυτο ομος δεν μου ευτανε και ειθελα και αλη διναμη με αποτελεσμα να φτιαξω εξ'αρχης ενα νεο μοτερ υπερκιβισμενο στα 1900cc το oποιο απεδοσε 330ps & 45κιλα ροπη τροχο στο dyno της plex tuning Ανδριανακη. το μοτερ αυτο ομος εσπασε.και αυτη την στιγμη φτιαχνω νεο μοτερ στον Βουρο απο bravo 1600 ειπερκιβισμενο στα 1800cc 16vt το οποιο αναμενετε να αποδοσει πανο απο 650ps. Επισις εχω στην κατοχη μου ενα fiat bravo 2000 20v ατμοσφερικο του 99'. Αυτα απο εμενα και καλος σας βρεικα .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
verone
Moderator
Moderator
verone



Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λίγα λόγια για μένα!   Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 8 EmptyΠεμ 12 Νοε - 16:57

Καλός ήρθες στο forum Γιώργο!
Ακόμα ένας Κερκυραίος όπου θα επιβεβαιώσει τα λεγόμενα μου ότι στην Κέρκυρα είστε τρελοί με τρελά αυτοκίνητα bravo!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bravonick
0-1 rpm
0-1 rpm




Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λίγα λόγια για μένα!   Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 8 EmptyΠεμ 19 Νοε - 17:31

καλησπέρα και απο Λάρισα... με πολλούς έχουμε μιλήσει και απο κοντά σε συναντήσεις.... είμαι ο Νίκος και έχω ένα fiat bravo του '96.... καλώς σας βρήκα λοιπόν...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
verone
Moderator
Moderator
verone



Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λίγα λόγια για μένα!   Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 8 EmptyΠεμ 19 Νοε - 18:06

Καλησπέρα Νίκο καλός ήρθες στην παρέα μας!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
delta1098
0-1 rpm
0-1 rpm




Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λίγα λόγια για μένα!   Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 8 EmptyΤετ 6 Ιαν - 10:06

γεια σας παιδια,
χαιρετιζω την προσπαθεια σας πολλα μπραβο στους εμπνευστες.
Oνομαζομαι Δημητρης και ειμαι απο Ηρακλειο Κρητης.
Δεν ξερω αν εχω το δικαιωμα να γραφω εδω μεσα μιας και δεν ειμαι κατοχος πλεον fiat αλλα alfa romeo.
Στο παρελθον εχουν περασει απο τα χερια μου πολλα fiat οπως 128,131,uno turbo και punto gt τα αγαπησα το καθενα ξεχωριστα και ευχαριστως θα επερνα παλι ενα puntaki ,οποτε τυχαινει και βλεπω κατι παθαινω!!
Να'στε καλα και καλη επιτυχια στην προσπαθεια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
verone
Moderator
Moderator
verone



Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λίγα λόγια για μένα!   Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 8 EmptyΤετ 6 Ιαν - 15:54

Καταρχήν Δημήτρη σε ευχαριστούμε που επιβραβεύεις την προσπάθεια μας!
Δικαίωμα έχει ο καθένας να γίνει μέλος στο Forum μας ασχέτως με το τι αυτοκίνητο έχει στην κατοχή του!
Ελπίζω να σου αρέσει αυτό που έχουμε κάνει και να συνεχίσεις σε αυτή την μικρή παρέα που ακούει στο όνομα Fiat Racing Team!
Σκοπός μας είναι να ενημερώνουμε και να συμμετέχουμε σε ότι έχει σχέση γύρο από τον μηχανοκίνητο αθλητισμό.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Δημήτριος
0-1 rpm
0-1 rpm




Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λίγα λόγια για μένα!   Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 8 EmptyΠεμ 7 Ιαν - 20:24

Γεια σας και από 'μένα!
Είμαι ο Δημήτρης και μόλις άρχισα!!! Very Happy

Πρέπει να πω ότι είμαι και πρώην FIATάκιας
Μέχρι το 2002 είχα στην κατοχή μου ένα FIAΤ 127 903cc του 1976...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Δημήτριος στις Πεμ 7 Ιαν - 21:57, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Fiat Racing Team
Admin
Admin
Fiat Racing Team



Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λίγα λόγια για μένα!   Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 8 EmptyΠεμ 7 Ιαν - 20:29

Καλησπέρα Δημήτρη!
Είμαι πολύ χαρούμενος που μπήκες στην παρέα μας!
Να ενημερώσω τα υπόλοιπα μέλη ο Δημήτρης Μαυρομάτης είναι Μηχανολόγος Μηχανικός Α.Π.Θ. και μας έχει δώσει πολλά από τα τεχνικά άρθρα που έχουμε στο forum.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AndronikosX
0-1 rpm
0-1 rpm
AndronikosX



Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λίγα λόγια για μένα!   Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 8 EmptyΠεμ 14 Ιαν - 0:15

Καλησπέρα παιδιά!
Ειμαι ο Ανδρόνικος και ειμαι και εγω απο το Ηράκλειο Κρήτης.
Εχω στην κατοχή μου ενα Seat Ibiza '86 (τοτε που τα εφτιαχνε η FIAT), με μοτέρ Autobianchi Abarth και στήσιμο για πιστα.
Επίσεις εχω άλλο ενα ΙΒΙΖΑ του '93 (που ψάχνω να το ξεφωρτωθώ)
Και σήμερα πήρα ενα Punto Sporting mk2 του '02 (!) Smile και ήρθα στο Club σας για να ανταλλάξουμε απόψεις και γνώσεις!!
Καλώς σας βρήκα λοιπόν!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
verone
Moderator
Moderator
verone



Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λίγα λόγια για μένα!   Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 8 EmptyΠεμ 14 Ιαν - 0:56

Καλησπέρα Ανδρόνικε!
Χαιρετίσματα στην όμορφη Κρήτη μας!
Ελπίζω να σου αρέσει η παρέα μας και ο μηχανοκίνητος αθλητισμός!
Καταρχήν θέλω να δω φωτογραφίες από το μηχανοστάσιο του ibiza με το ABARTH!
Εδώ: https://fiatracingteam.forumgreek.com/forum-f29/
Άμεσος μετά άλλαξε το Profile σου και σβήσε το Punto sporting (coming) γιατί πλέων από σήμερα όπως λες είσαι κάτοχος του και ανήκεις πια και στην οικογένεια FIAT!
Ελπίζω να μας ενημερώνεις για το τι γίνετε στην Κρήτη γιατί έχετε και έπαθλο αναβάσεων Κρήτης!

Αυτό είναι το μοτέρ σου;

Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 8 Resized_Slika$20290
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elaborus
0-20 rmp
0-20 rmp
elaborus



Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λίγα λόγια για μένα!   Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 8 EmptyΠαρ 15 Ιαν - 11:32

AndronikosX έγραψε:
Καλησπέρα παιδιά!
Ειμαι ο Ανδρόνικος και ειμαι και εγω απο το Ηράκλειο Κρήτης.
Εχω στην κατοχή μου ενα Seat Ibiza '86 (τοτε που τα εφτιαχνε η FIAT), με μοτέρ Autobianchi Abarth και στήσιμο για πιστα.
Επίσεις εχω άλλο ενα ΙΒΙΖΑ του '93 (που ψάχνω να το ξεφωρτωθώ)
Και σήμερα πήρα ενα Punto Sporting mk2 του '02 (!) Smile και ήρθα στο Club σας για να ανταλλάξουμε απόψεις και γνώσεις!!
Καλώς σας βρήκα λοιπόν!!

αυτο το engine bay εχω πολυ περιεργεια να το δω.... Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 8 Icon_twisted
καλως ηρθες φιλε! Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 8 Icon_cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
verone
Moderator
Moderator
verone



Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λίγα λόγια για μένα!   Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 8 EmptyΠαρ 15 Ιαν - 14:36

Τι περίμενες Κωνσταντίνε μόνο εμείς να είμαστε τρελοί με τα μοτερακια της ABARTH!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elaborus
0-20 rmp
0-20 rmp
elaborus



Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λίγα λόγια για μένα!   Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 8 EmptyΠαρ 15 Ιαν - 14:42

ετσιιιιιιιι!!!!!!! Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 8 Icon_twisted Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 8 Icon_cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AndronikosX
0-1 rpm
0-1 rpm
AndronikosX



Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λίγα λόγια για μένα!   Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 8 EmptyΣαβ 16 Ιαν - 20:33

Καλώς σας βρήκα παιδιά!!!
Ευχαριστώ πολύ για την θερμή σας υποδοχή!

Verone αυτο το μοτερ φοράω στο IbizABARTH με τη διαφορά οτι εχω αλλαξει το ψευτοκάπακο των βαλβίδων γιατι δε μου ταίριαζε το γκάζι στο Weber!! Αυτό το μοτέρ έχει κωδικο Α112ΑΒ και είναι 1050cc με 70hp.Θα αβεβάσω σύντομα φωτο.
Επίσεις θα προσπαθήσω να σας βοηθήσω όσο μπορώ με την ενημέρωση των αγωνιστικών δρόμενων της κρήτης καθώς είμαι κριτής και μέλος του Αγωνιστικου Ομίλου Κρήτης http://aokritis.gr/

Elaborous χαιρομαι για τη γνωριμία! Πρέπει να ξέρεις τον αδερφό μου τον Μάριο, μιλάγατε τακτικα στο FB για το sei του, και το sei σου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
verone
Moderator
Moderator
verone



Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λίγα λόγια για μένα!   Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 8 EmptyΣαβ 16 Ιαν - 20:53

Αυτό και αν ήταν νέο!
Θα έχουμε δηλαδή από πρώτο χέρι τα δρώμενα της Κρήτης.
Αν μπορείς βάζε και φωτογραφίες από συμμετοχές με fiat!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AndronikosX
0-1 rpm
0-1 rpm
AndronikosX



Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λίγα λόγια για μένα!   Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 8 EmptyΚυρ 17 Ιαν - 3:37

Δυστυχώς τώρα δε συμμετέχει κανένα FIAT... Sad
Είχαμε παλιά ενα puto Gt απο το Ρέθυμνο που έτρεχε στις αναβάσεις αλλα τα παράτησε. θα βοηθήσω ομως όσο μπωρώ στην ενημέρωση του forum για τα αγωνιστικά δρώμενα της ΚΡΗΤΗΣ ..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikeabarth
0-1 rpm
0-1 rpm




Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λίγα λόγια για μένα!   Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 8 EmptyΠαρ 22 Ιαν - 9:19

Γεια σε ολους κ απο μενα....

Ειμαι ο Μιχαλης απο το Αιγαλεω κ οδηγω ενα grande punto 1,4 sporting (95hp)...

Πολλα χρονια puntakias κ φυσικα Ιταλοφιλος στον χωρο του αυτοκινητου κ της μηχανης......

Καλη επιτυχια στο site εστω κ ενα χρονο μετα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
verone
Moderator
Moderator
verone



Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λίγα λόγια για μένα!   Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 8 EmptyΠαρ 22 Ιαν - 20:36

Καλησπέρα Μιχάλη καλός ήρθες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SABBOYLHS
0-1 rpm
0-1 rpm
SABBOYLHS



Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λίγα λόγια για μένα!   Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 8 EmptyΔευ 8 Μαρ - 23:02

........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ITALIAN-JOB
0-1 rpm
0-1 rpm
ITALIAN-JOB



Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λίγα λόγια για μένα!   Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 8 EmptyΤρι 23 Μαρ - 19:03

..καλησπερα σε ολα τα παιδια κ φυσικα στο(ν) FRT !

Ειμαι ο Αιμιλιος , κατοχος ενος G.P.Sporting με βελτιωση stage 2 κ πισταδικο χαρακτηρα λογο συμμετοχης μου
σε event oπως το GP-D1 .

Χαρηκα για την γνωριμια αν κ γνωριζω αρκετα παιδια απο αλλα site Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 8 Icon_biggrin !

Θα τα λεμε συχνα λοιπον , stay tuned FIATlovers Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 8 Icon_cheers !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Λίγα λόγια για μένα!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 8 από 9Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
www.FiatRacingTeam.gr :: Fiat Racing Team Forum :: Γνωριμία μελών-
Μετάβαση σε: