www.FiatRacingTeam.gr
Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 7 3okar0

Το πρώτο Ελληνικό Forum για κατόχους Fiat όπου ασχολούνται με ερασιτεχνικούς αγώνες αλλά και για κατόχους Fiat στο ελληνικό πρωτάθλημα.

www.FiatRacingTeam.gr

Αν χρειαστείτε βοήθεια παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας.
Tηλέφωνο επικοινωνίας: 6938000361


E-mail - msn: verone2006@msn.com
www.FiatRacingTeam.gr
Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 7 3okar0

Το πρώτο Ελληνικό Forum για κατόχους Fiat όπου ασχολούνται με ερασιτεχνικούς αγώνες αλλά και για κατόχους Fiat στο ελληνικό πρωτάθλημα.

www.FiatRacingTeam.gr

Αν χρειαστείτε βοήθεια παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας.
Tηλέφωνο επικοινωνίας: 6938000361


E-mail - msn: verone2006@msn.com
www.FiatRacingTeam.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

www.FiatRacingTeam.gr

Το πρώτο Ελληνικό Forum για κατόχους Fiat όπου ασχολούνται με ερασιτεχνικούς αγώνες αλλά και για κατόχους Fiat στο ελληνικό πρωτάθλημα.
 
HomeFiatRacingTeamΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΣύνδεσηΕγγραφή
Να φοράς πάντα την ζώνη σου στο αυτοκίνητο και το κράνος σου στο μηχανάκι σώζουν ζωές μην το ξεχνάς!!!

 

 Λίγα λόγια για μένα!

Πήγαινε κάτω 
+62
lanciahf
Y16V
MILIARESIS RACING
ITALIAN-JOB
mikeabarth
AndronikosX
Δημήτριος
delta1098
bravonick
giorgos.p
rouketaspug
YUGOGRALE
sparcopatra
chiqitas
Νίκος
Γιάννης
StiloDriver
silvag
PARHS
ABARTH DNA
GaToMk2
jimis
koulis200sx
asimi1800
quicksilver
MiKe_KaVaLa
redpanther
nikosrozos
xatzis_kiato
NGTECH
GrigioRacer
acgt3
MICKEY ROURKE
SABBOYLHS
Mixalis
viper
xaris13
ΒΛΑΣΗΣ
alexisgsxr
stefun
akisuno
gizmo
grtpuntakias
tasos 2.0 20vt
RAVAGER
xristina racing
soundcrash
canonis
mixalhs
Athanasios
ammoulianiotis
paidaros
face
MaGeLaNoS
pontikas
DontMKsense
elaborus
ThoDoriS
Soul_Giannis
verone
ioannidis
Fiat Racing Team
66 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
GaToMk2
0-1 rpm
0-1 rpm




Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λίγα λόγια για μένα!   Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 7 EmptyΚυρ 21 Ιουν - 18:19

Χαιρετω και εγω.
Με λενε Νασο , ειμαι απο θεσσαλονικη και ειμαι καλα.χεχε
εχω ενα punto mk2 16v και η αληθεια ειναι πως ειναι λιγο νευρικο.
καποιοι θα με ξερουν ως nasoskrs απο το puntoclub.
τωρα προσπαθω να ψησω τον κουνιαδο μου να μου πουλησει το μκ2b του.
φυσικα θα τα εχω και τα δυο.punto δεν πουλαω.χαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
verone
Moderator
Moderator
verone



Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λίγα λόγια για μένα!   Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 7 EmptyΚυρ 21 Ιουν - 18:47

Καλός ήρθες φιλαράκι!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
GaToMk2
0-1 rpm
0-1 rpm




Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λίγα λόγια για μένα!   Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 7 EmptyΚυρ 21 Ιουν - 18:49

καλως σας βρηκα!!!!
verone σου εστειλα e-mail
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
grtpuntakias
0-20 rmp
0-20 rmp
grtpuntakias



Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λίγα λόγια για μένα!   Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 7 EmptyΔευ 22 Ιουν - 14:01

καλωσηρθες νασο!!!καλωσηρθες τρελαμενε βαγγελη!!!!!!!!(ξερεις εσυ!!!!!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
verone
Moderator
Moderator
verone



Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λίγα λόγια για μένα!   Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 7 EmptyΔευ 22 Ιουν - 16:12

puntakias84 έγραψε:
γεια σας και απο μενα παιδια!με λενε βαγγελη και ειμαι απο αθηνα(πετρουπολη)και ειμαι ενας τρελαμενος κατοχος ενος μαμισιου punto gt1!
θα χαρω πολυ να συνεργαστουμε!
Για σου Βαγγέλη και καλός ήρθες μιας που είμαστε και γείτονες μπορεί να συναντηθούμε καμία μέρα control!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
soundcrash
80-100 rpm
80-100 rpm
soundcrash



Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λίγα λόγια για μένα!   Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 7 EmptyΠαρ 26 Ιουν - 2:30

Καλως ηρθατε παιδες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ABARTH DNA
0-1 rpm
0-1 rpm
ABARTH DNA



Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λίγα λόγια για μένα!   Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 7 EmptyΔευ 3 Αυγ - 8:04

Καλημερα παιδια,Μπαμπη καλη αρχη (αν και στο λεω λιγο καθηστεριενα)

Ονομα:Γιωργος
Επιθετο:Κηρυκος
Αμαξι:stilo abarth 20v selespeed
Χρονος Πιστας:Δεν εχω παει ακομα!!!
Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 7 Avatarofo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
verone
Moderator
Moderator
verone



Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λίγα λόγια για μένα!   Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 7 EmptyΔευ 3 Αυγ - 17:06

Καλός ήρθες φιλαράκι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PARHS
0-1 rpm
0-1 rpm
PARHS



Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λίγα λόγια για μένα!   Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 7 EmptyΤρι 4 Αυγ - 22:29

γεια σας παιδια.....μπαμπη τι λεει η αθηνα ρε????

ονομα:παρης
αμαξι:fiat stilo 1.2 Twisted Evil
χρονος πιστας:οταν το βαλω θα σας πω!!! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
verone
Moderator
Moderator
verone



Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λίγα λόγια για μένα!   Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 7 EmptyΤετ 5 Αυγ - 15:56

Μια χαρά ωραία πράγματα.
Καλός ήρθες στο Forum.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
PARHS
0-1 rpm
0-1 rpm
PARHS



Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λίγα λόγια για μένα!   Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 7 EmptyΠεμ 6 Αυγ - 0:38

ευχαριστω ρε μπαμπη...μπορει να αργησα λιγο αλλα δεν καλιο αργα παρα ποτε...


ολο το stilo-club εδω λεμε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
silvag
0-1 rpm
0-1 rpm




Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λίγα λόγια για μένα!   Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 7 EmptyΚυρ 9 Αυγ - 16:15

γεια σας με λενε βαγγελη ,ειμαι απο κρητη κ εχω ενα punto gt1 ψιλοπειραγμενο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
verone
Moderator
Moderator
verone



Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λίγα λόγια για μένα!   Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 7 EmptyΚυρ 9 Αυγ - 16:33

silvag έγραψε:
γεια σας με λενε βαγγελη ,ειμαι απο κρητη κ εχω ενα punto gt1 ψιλοπειραγμενο...

Καλός ήρθες Βαγγέλη ελπίζω να σου αρέσει το Forum και να το διαδόσεις στα φιλαράκια σου στην Κρήτη!
Όσο για το αυτοκίνητο όλοι λέμε ότι το έχουμε ψιλό πειραγμένο αλλά μερικοί όταν λένε έτσι μπορεί να έχουν βάλει και καμία εγκατάσταση turbo nitro για κάνε μας μια παρουσίαση του αυτοκίνητου σου αν θες εδώ:
https://fiatracingteam.forumgreek.com/forum-f29/
Καλός ήρθες και πάλι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
StiloDriver
0-1 rpm
0-1 rpm
StiloDriver



Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λίγα λόγια για μένα!   Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 7 EmptyΚυρ 9 Αυγ - 16:49

Μπαμπη το site ειναι πολυ ανεβασμενο και πολυ καλα οργανομενο μπραβω στη καλη δουλεια που κανεις .
θα με βλεπεις εδω μεσα καθημερινα φιλε .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
verone
Moderator
Moderator
verone



Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λίγα λόγια για μένα!   Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 7 EmptyΚυρ 9 Αυγ - 17:07

Σε ευχαριστώ Παντελή αλλά θα προτιμούσα πραγματικά να σε βλέπω κάθε μέρα από κοντά κρίμα που είσαι βόλο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
soundcrash
80-100 rpm
80-100 rpm
soundcrash



Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λίγα λόγια για μένα!   Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 7 EmptyΚυρ 9 Αυγ - 17:25

Welcome σε ολα τα νεα παιδια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
acgt3
40-60 rpm
40-60 rpm
acgt3



Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λίγα λόγια για μένα!   Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 7 EmptyΔευ 10 Αυγ - 7:55

καλως ορισατε ορε παληκαρια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Γιάννης
0-1 rpm
0-1 rpm




Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λίγα λόγια για μένα!   Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 7 EmptyΤετ 16 Σεπ - 21:14

Καλησπέρα και από εμένα!
Γιάννης από Κορυδαλλό, με ένα Fiat Panda 100HP, με φιλτράκι ελεύθερο, τελικό, xenon και multimedia πηγή Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 7 Icon_cheers

Eδώ και 16 μήνες, διαχειριστής και κάτοχος του www.fiatpandaclub.gr Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 7 Icon_exclaim

Καλή αρχή σε όλους μας και θα τα λέμε και από εδώ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
verone
Moderator
Moderator
verone



Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λίγα λόγια για μένα!   Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 7 EmptyΠαρ 18 Σεπ - 23:27

Καλός μας βρήκες Γιάννη!


Ελπίζω να έχετε και παλιά μάχιμα μοντέλα στο club σας.


Τα βάζετε και πίστα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Νίκος
0-1 rpm
0-1 rpm
Νίκος



Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λίγα λόγια για μένα!   Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 7 EmptyΤετ 7 Οκτ - 14:43

Χαιρετώ κι εγώ την παρέα που ένωσε ο Μπάμπης! Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 7 Icon_smile

Μπάμπη εσένα και την τρέλα σου, δεν σας σταματάει κανείς!!! Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 7 Icon_smile Καλή συνέχεια! Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 7 Icon_wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Fiat Racing Team
Admin
Admin
Fiat Racing Team



Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λίγα λόγια για μένα!   Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 7 EmptyΠαρ 9 Οκτ - 20:35

Καλησπέρα Νικόλα καλός μας βρήκες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chiqitas
0-1 rpm
0-1 rpm
chiqitas



Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λίγα λόγια για μένα!   Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 7 EmptyΣαβ 17 Οκτ - 3:37

καλησπερα παρεα κ απο μενα μολις γραφτηκα στο φορυμ Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 7 Icon_biggrin ,ειμαι ο σπυρος απο κερκυρα κ ειμαι κατοχος ενος punto gt3 240-250 hp Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 7 Icon_twisted ,αν μου επτρεπεται θελω να πω για τον silvag πιο πανω οτι το πουντακι του ειναι το πιο δυνατο 14αρι στην ελλαδα κ οχι μονο.. Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 7 Affraid ειμαι μελος επισης ενος εξοχου φορουμ που ασχολητε μονο με punto gt.. ασχολουμαι επισης κ με γρηγορα σκαφη συγκεκριμενα με ενα fabio bucci με 2 yanmar turbo diesel racing type 450 hp, συστημα προωθησης trimaxx,reverse zf two speed racing type Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 7 Lol κ με μηχανες θαλλασσης iveco-aifo (fiat δηλδ.) καλος σας βρηκα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Fiat Racing Team
Admin
Admin
Fiat Racing Team



Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λίγα λόγια για μένα!   Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 7 EmptyΣαβ 17 Οκτ - 10:19

Καλησπέρα Σπύρο ελπίζω να σου αρέσει το Forum.
Τελικά ήρθες για να μου επιβεβαιώσεις για μια ακόμα φορά ότι η Κέρκυρα έχει πολύ δυνατά αυτοκίνητα.
Πρέπει να γίνετε χαμός εκεί τα βράδια!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chiqitas
0-1 rpm
0-1 rpm
chiqitas



Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λίγα λόγια για μένα!   Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 7 EmptyΣαβ 17 Οκτ - 14:18

Fiat Racing Team έγραψε:
Καλησπέρα Σπύρο ελπίζω να σου αρέσει το Forum.
Τελικά ήρθες για να μου επιβεβαιώσεις για μια ακόμα φορά ότι η Κέρκυρα έχει πολύ δυνατά αυτοκίνητα.
Πρέπει να γίνετε χαμός εκεί τα βράδια!!!
καλησπέρα παιδια κ παλι,δυστυχώς ακομα δεν εχω βρει χρονο για να ξεζουμίσω το φορουμ..απο μια γρηγορη ματια που εχω ριξει ειναι πολυ οργανωμένο Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 7 Icon_wink μπραβο σας παιδια έχετε κανει πολυ καλη δουλεια..αν εννοείς για το πουντο του silvag το παλικάρι ειναι απο κρητη..οσο αφορα για την κερκυρα ειμαστε πολλοι ιταλοφιλοι μαζεμενοι κ προσπαθουμε για το καλυτερο.. Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 7 Icon_biggrin οντως μερικα βραδια τωρα που χειμωνιαζει γινεται ψιλοχαμος..αν θελετε κ επτρεπεται εδω στο φορουμ,μπορω να σας ενημερωνω για τα πατηματα που γίνονται ..πριν 2-3 ημερες ειχε γινει ενα καλο πατημα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sparcopatra
0-1 rpm
0-1 rpm
sparcopatra



Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λίγα λόγια για μένα!   Λίγα λόγια για μένα! - Σελίδα 7 EmptyΣαβ 17 Οκτ - 14:28

Καλησπέρα και από εμένα...είμαι ο Χρήστος από πάτρα!!!Για αυτοκίνητο καθημερινό έχω ένα clio 2.000 cc sport αλλά κάνω αυτό που αγαπάω και αυτό που με γεμίζει δλδ να τρέχω σε αγώνες rally-αναβάσεις me fiat seicento A0...

Το forum μου φαίνεται πολύ οργανομένο..Χίλια μπράβο!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Λίγα λόγια για μένα!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 7 από 9Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
www.FiatRacingTeam.gr :: Fiat Racing Team Forum :: Γνωριμία μελών-
Μετάβαση σε: