www.FiatRacingTeam.gr
Να το βαλω η οχι? 3okar0

Το πρώτο Ελληνικό Forum για κατόχους Fiat όπου ασχολούνται με ερασιτεχνικούς αγώνες αλλά και για κατόχους Fiat στο ελληνικό πρωτάθλημα.

www.FiatRacingTeam.gr

Αν χρειαστείτε βοήθεια παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας.
Tηλέφωνο επικοινωνίας: 6938000361


E-mail - msn: verone2006@msn.com
www.FiatRacingTeam.gr
Να το βαλω η οχι? 3okar0

Το πρώτο Ελληνικό Forum για κατόχους Fiat όπου ασχολούνται με ερασιτεχνικούς αγώνες αλλά και για κατόχους Fiat στο ελληνικό πρωτάθλημα.

www.FiatRacingTeam.gr

Αν χρειαστείτε βοήθεια παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας.
Tηλέφωνο επικοινωνίας: 6938000361


E-mail - msn: verone2006@msn.com
www.FiatRacingTeam.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

www.FiatRacingTeam.gr

Το πρώτο Ελληνικό Forum για κατόχους Fiat όπου ασχολούνται με ερασιτεχνικούς αγώνες αλλά και για κατόχους Fiat στο ελληνικό πρωτάθλημα.
 
HomeFiatRacingTeamΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΣύνδεσηΕγγραφή
Να φοράς πάντα την ζώνη σου στο αυτοκίνητο και το κράνος σου στο μηχανάκι σώζουν ζωές μην το ξεχνάς!!!

 

 Να το βαλω η οχι?

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
pontikas
0-1 rpm
0-1 rpm
pontikas



Να το βαλω η οχι? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Να το βαλω η οχι?   Να το βαλω η οχι? EmptyΣαβ 22 Μάης - 22:36

Ελαγα καποια στιγμη να βαλω και εγω το τουτου μου σε καποια πιστα ωστε να δω τις δυνατοτητες μου/του. Να το βαλω η οχι? Icon_twisted
Βεβαια αυτο προϋποθετει και καποια στανταρ αν και δεν τα γνωριζω αυτα Να το βαλω η οχι? Icon_redface Να το βαλω η οχι? Icon_redface Να το βαλω η οχι? Icon_redface Να το βαλω η οχι? Icon_redface
Η απορια μου ειναι κατα ποσο κινδυνο εχει το αμαξι να υποστει ζημιες και ποιο το κοστος εαν κανω τετοια κινηση? Να το βαλω η οχι? Icon_scratch Να το βαλω η οχι? Icon_scratch

Τα φωτα σας κυριε μπαμπη!! Να το βαλω η οχι? Icon_bounce Να το βαλω η οχι? Icon_bounce Να το βαλω η οχι? Icon_bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Fiat Racing Team
Admin
Admin
Fiat Racing Team



Να το βαλω η οχι? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Να το βαλω η οχι?   Να το βαλω η οχι? EmptyΔευ 24 Μάης - 11:27

Λοιπόν σε περιμένω Σέρρες θα τα πούμε τηλεφωνικά έχω θέμα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pontikas
0-1 rpm
0-1 rpm
pontikas



Να το βαλω η οχι? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Να το βαλω η οχι?   Να το βαλω η οχι? EmptyΤετ 26 Μάης - 17:11

οκ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Να το βαλω η οχι?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Δευτερο αυτοκινητο Toyota Prius !!! Αλλα τι λαδια να του βάλω βρε παιδιά

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
www.FiatRacingTeam.gr :: Τεχνικά Θέματα :: Προβλήματα & Ερωτήσεις-
Μετάβαση σε: