www.FiatRacingTeam.gr
Stickers complains 3okar0

Το πρώτο Ελληνικό Forum για κατόχους Fiat όπου ασχολούνται με ερασιτεχνικούς αγώνες αλλά και για κατόχους Fiat στο ελληνικό πρωτάθλημα.

www.FiatRacingTeam.gr

Αν χρειαστείτε βοήθεια παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας.
Tηλέφωνο επικοινωνίας: 6938000361


E-mail - msn: verone2006@msn.com
www.FiatRacingTeam.gr
Stickers complains 3okar0

Το πρώτο Ελληνικό Forum για κατόχους Fiat όπου ασχολούνται με ερασιτεχνικούς αγώνες αλλά και για κατόχους Fiat στο ελληνικό πρωτάθλημα.

www.FiatRacingTeam.gr

Αν χρειαστείτε βοήθεια παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας.
Tηλέφωνο επικοινωνίας: 6938000361


E-mail - msn: verone2006@msn.com
www.FiatRacingTeam.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

www.FiatRacingTeam.gr

Το πρώτο Ελληνικό Forum για κατόχους Fiat όπου ασχολούνται με ερασιτεχνικούς αγώνες αλλά και για κατόχους Fiat στο ελληνικό πρωτάθλημα.
 
HomeFiatRacingTeamΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΣύνδεσηΕγγραφή
Να φοράς πάντα την ζώνη σου στο αυτοκίνητο και το κράνος σου στο μηχανάκι σώζουν ζωές μην το ξεχνάς!!!

 

 Stickers complains

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
antonis75
0-1 rpm
0-1 rpm




Stickers complains Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Stickers complains   Stickers complains EmptyΔευ 29 Μαρ - 9:28

Θα ήθελα να καταθέσω τα παράπωνα μου γιατί ουδέποτε μου στείλατε τα αυτοκόλιτα που μου υποσχεθήκατε.
Ευχαριστώ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
verone
Moderator
Moderator
verone



Stickers complains Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Stickers complains   Stickers complains EmptyΔευ 29 Μαρ - 15:41

Αδικαιολογήτως φίλε μου το παραδέχομαι!
Το δυνατότερο θα γίνει και αυτό λόγο δουλεία δεν μπόρεσα να έχω τον απαιτούμενο χρόνο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
antonis75
0-1 rpm
0-1 rpm




Stickers complains Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Stickers complains   Stickers complains EmptyΤρι 30 Μαρ - 6:29

Καλώς, πάντος έχει περάσει καιρός
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tzwrtzhs2799
0-1 rpm
0-1 rpm




Stickers complains Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Stickers complains   Stickers complains EmptyΔευ 4 Απρ - 10:48

kalhspera paidia ..eimai neo melos.pou mporw na dw ti stickers uparxoun k pws na ta exw..???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kos
0-1 rpm
0-1 rpm




Stickers complains Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Stickers complains   Stickers complains EmptyΤετ 11 Μάης - 23:06

kalhspera paidia pou tha vro vasei organon gia to tamplo??????????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Stickers complains
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
www.FiatRacingTeam.gr :: Fiat Racing Team Forum :: Παράπονα / Προτάσεις Βελτίωσης-
Μετάβαση σε: