www.FiatRacingTeam.gr
?Στήσιμο punto mk2 16v? 3okar0

Το πρώτο Ελληνικό Forum για κατόχους Fiat όπου ασχολούνται με ερασιτεχνικούς αγώνες αλλά και για κατόχους Fiat στο ελληνικό πρωτάθλημα.

www.FiatRacingTeam.gr

Αν χρειαστείτε βοήθεια παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας.
Tηλέφωνο επικοινωνίας: 6938000361


E-mail - msn: verone2006@msn.com
www.FiatRacingTeam.gr
?Στήσιμο punto mk2 16v? 3okar0

Το πρώτο Ελληνικό Forum για κατόχους Fiat όπου ασχολούνται με ερασιτεχνικούς αγώνες αλλά και για κατόχους Fiat στο ελληνικό πρωτάθλημα.

www.FiatRacingTeam.gr

Αν χρειαστείτε βοήθεια παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας.
Tηλέφωνο επικοινωνίας: 6938000361


E-mail - msn: verone2006@msn.com
www.FiatRacingTeam.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

www.FiatRacingTeam.gr

Το πρώτο Ελληνικό Forum για κατόχους Fiat όπου ασχολούνται με ερασιτεχνικούς αγώνες αλλά και για κατόχους Fiat στο ελληνικό πρωτάθλημα.
 
HomeFiatRacingTeamΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΣύνδεσηΕγγραφή
Να φοράς πάντα την ζώνη σου στο αυτοκίνητο και το κράνος σου στο μηχανάκι σώζουν ζωές μην το ξεχνάς!!!

 

 ?Στήσιμο punto mk2 16v?

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
GaToMk2
0-1 rpm
0-1 rpm




?Στήσιμο punto mk2 16v? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ?Στήσιμο punto mk2 16v?   ?Στήσιμο punto mk2 16v? EmptyΚυρ 21 Ιουν - 21:33

Θα ηθελα να μου δωσετε συμβουλες για το στησιμο του αυτοκινητου που οπως λεει και ο τιτλος ειναι το punto mk2 16v.
Συμβουλες για αναρτησεις,λαστιχα,μπαρες κτλ.
Μηχανικα δεν το εχω πειραξει.Ειναι μαμα. Εκτος βεβαια απο ενα ελευθερας και ενα τελικο.
Θα ηθελα αν γινεται οι συμβουλες να μην αφορουν μονο την πιστα γιατι το αυτοκινητο ειναι καθημερινο.Να παρουμε δηλαδη υπ'οψιν και τους υπεροχους ελληνικους δρομους tongue tongue lol! .
Θα ηθελα δηλαδη να ειναι "τραπεζι" αλλα να ανταποκρινεται καλα και στις οποιες κακοτεχνιες.....οχι για μενα, για τη φουκαριαρα τη μανα μου που ανακατευεται το στομαχι της.χαχαχα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
verone
Moderator
Moderator
verone



?Στήσιμο punto mk2 16v? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ?Στήσιμο punto mk2 16v?   ?Στήσιμο punto mk2 16v? EmptyΔευ 22 Ιουν - 16:36

Αρχικά θα σου προτείνω να βάλεις μια ανάρτηση της KONI SPORT για να δεις άλλο αυτοκίνητο είναι μια σχετική φτηνή λύση για καθημερινή αλλά και sport οδήγηση γιατί έχεις την δυνατότητα της ρύθμισης ανάλογα με τα γούστα σου.
Μετά σιγά σιγά βλέπουμε αλλά γνώμη μου πάντα μπορεί να είναι και λάθος να βάλεις μια ανάρτηση.
Εγώ για παράδειγμα τώρα την έβαλα και δεν την έχω δοκιμάσει σκληρή είναι τέρμα μαλακή 200 μοίρες από τις 700 μοίρες που δίνει αλλά πάλι είναι στιβαρό το αμάξι πολύ σωστή κατά την γνώμη μου για καθημερινή χρήση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
?Στήσιμο punto mk2 16v?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Fiat Punto GT
» fiat punto gt2
» Fiat Punto Evo
» metatropi fiat punto
» grtpuntakias--->>fiat punto

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
www.FiatRacingTeam.gr :: Τεχνικά αυτοκινήτων FIAT :: Fiat Punto/Grande Punto :: Προβλήματα & Ερωτήσεις-
Μετάβαση σε: