www.FiatRacingTeam.gr
Κατασκευή κεντρικού άξονα. 3okar0

Το πρώτο Ελληνικό Forum για κατόχους Fiat όπου ασχολούνται με ερασιτεχνικούς αγώνες αλλά και για κατόχους Fiat στο ελληνικό πρωτάθλημα.

www.FiatRacingTeam.gr

Αν χρειαστείτε βοήθεια παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας.
Tηλέφωνο επικοινωνίας: 6938000361


E-mail - msn: verone2006@msn.com
www.FiatRacingTeam.gr
Κατασκευή κεντρικού άξονα. 3okar0

Το πρώτο Ελληνικό Forum για κατόχους Fiat όπου ασχολούνται με ερασιτεχνικούς αγώνες αλλά και για κατόχους Fiat στο ελληνικό πρωτάθλημα.

www.FiatRacingTeam.gr

Αν χρειαστείτε βοήθεια παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας.
Tηλέφωνο επικοινωνίας: 6938000361


E-mail - msn: verone2006@msn.com
www.FiatRacingTeam.gr
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

www.FiatRacingTeam.gr

Το πρώτο Ελληνικό Forum για κατόχους Fiat όπου ασχολούνται με ερασιτεχνικούς αγώνες αλλά και για κατόχους Fiat στο ελληνικό πρωτάθλημα.
 
HomeFiatRacingTeamΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΣύνδεσηΕγγραφή
Να φοράς πάντα την ζώνη σου στο αυτοκίνητο και το κράνος σου στο μηχανάκι σώζουν ζωές μην το ξεχνάς!!!

 

 Κατασκευή κεντρικού άξονα.

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
verone
Moderator
Moderator
verone



Κατασκευή κεντρικού άξονα. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Κατασκευή κεντρικού άξονα.   Κατασκευή κεντρικού άξονα. EmptyΠεμ 9 Απρ - 13:42

Χρειάζομαι βοήθεια για να κατασκευάσω ένα κεντρικό άξονα βρήκα ένα μαγαζί εδώ στην Θεσσαλονίκη αλλά δεν είχε το καρέ που ήθελα αν και η τιμή που μου έδωσε ήταν καλή αν το είχα μόνο 100€ μου τον έκανε στα μέτρα μου.
Κατασκευή κεντρικού άξονα. Verone088
Γνωρίζετε κάποιο ανάλογο μαγαζί στην Θεσσαλονίκη που να κάνει κεντρικούς άξονες?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Κατασκευή κεντρικού άξονα.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
www.FiatRacingTeam.gr :: Τεχνικά Θέματα :: Μετάδοση-
Μετάβαση σε: